Aizdevējs Apraksts Maksimālā kredīta summa Uzzināt vairāk
Credit24.lv Credit24.lv Aizņemoties 1000 eiro uz 12 mēnešiem, maksājiet tikai 115.03 EUR/mēnesī. 4000 EUR
Vivus.lv Vivus.lv VIVUS piedāvā aizņemties līdz 1500 eiro un saņemt tos 10 minūšu laikā. 10000 EUR
EUR

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīti ir aizdevumi, kuru summas ir krietni augstākas par ātro aizdevumu summām. Patēriņa kredītus ir jāatmaksā ar ikmēneša maksājumiem, kas ir ļoti izdevīgi gadījumos, kad ir nepieciešams liels aizdevums, kuru neizsniedz ātro kredītu kompānijas un kuru Jūs nevarētu atmaksāt viena mēneša laikā. Visbiežāk patēriņa kredītus lieto biznesa uzsākšanai vai kādam lielam pirkumam – mašīnai, mājai, vasarnīcai utml.

Kādas iespējas atver patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīti ir labs veids kā iegūt nepieciešamo preci īsākā laikā. Piemēram, ja Jūs gribat nopirkt jaunu mašīnu, būs dažus gadus jākrāj, bet paņemot patēriņa kredītu, Jūs iegūsiet vajadzīgo. Vienīgais, kas paliks, ir atmaksāt aizņemto summu.

Ja rodas problēmas ar ātro aizdevumu atmaksu, Jūs arī varat lietot patēriņa kredītus, it īpaši, kad ir paņemti jau vairāki aizdevumi un Jūs nevarat tos atgriezt. Patēriņa kredītu priekšrocība ir tajā, ka Jūs varat atmaksāt tos ļoti ilgā laikā, un mēneša maksājumi var būt ļoti mazi.

Kā izvēlēties patēriņa kredītu?

Patēriņa kredītu galvenās priekšrocības ir ilgs atmaksas termiņš un lielākas summas. Kredītu ir jāizvēlas tā, lai ikmēnesi atmaksāt to summu, ko Jūs spējat atmaksāt, šādā veidā atmaksas laiks arī būs liels. Tomēr, izvēloties kredītu ar nelielu ikmēneša maksājumu, Jus nodrošinat sev mierīgu dzīvi. Prātīģi izvertējot visas iespējas atmaksāt, Jūs izmaksāsiet aizdevumu bez liekām pūlēm un pārmaksām.

Aizņemoties naudu, esiet godīgi pret sevi un pret aizdevēju. Patēriņa kredīti prasa augstu atbildības sajūtu. Izvērtējiet visas iespējas kā atmaksāt naudu laikā.

Šis raksts ir pieejams arī Russian