Aizdevējs Apraksts Pirmais kredīts līdz Uzzināt vairāk
EUR
ferratum.lv ferratum.lv Viens no populārākajiem aizdevējiem visā Eiropā. Ietaupiet savu laiku – aizņemieties. 2000 EUR
Vivus.lv Vivus.lv Saņemiet patēriņa kredītu, nosūtot īsziņu. 7000 EUR
EUR
VIASMS.lv VIASMS.lv Ātrais kredīts ar īsziņas palīdzību un internetā. Nauda Jūsu kontā 10 minūšu laikā. 3000 EUR
SMScredit.lv SMScredit.lv Pirmais ātrais aizdevums Latvijā. Bez pārmaksas kredīts + iespēja ietaupīt. 3000 EUR
EUR
EUR

Kas ir SMS kredīts?

Piereģistrējoties kāda no aizdevēju lapām, lai saņemtu aizdevumu, Jums ir jānorāda Jūsu personīgie dati kā arī bankas konts, lai nauda tiek pārsūtīta tieši Jums. Bet, pēc visām šīm operācijām, vairāki aizdevēji piedāvā iespēju pieteikties ātrajam kredītam izmantojot savu mobilo telefonu – nosūtot īsziņu. SMS kredīts ir ātrais kredīts, kuru var pieteikt no jebkuras vietas, nosūtot SMS.

Kādas priekšrocības ir SMS kredītam?

SMS kredīti ir ļoti ērti izmantojami, jo jau gandrīz visiem ir mobilas telefons, kas joprojām ir daudz pieejamāks nekā dators un internets. Mobilais telefons mums vienmēr ir līdzi, no šī seko, ka mēs varam aizņemties jebkur – laukos, mežā, atrodoties veikalā, tirgū utml. SMS kredīti ir domāti neparedzētiem gadījumiem – piemēram, kad braucot uz darbu, salūza mašīna un naudas nepietiek tās remontam, bet mašīna ir ļoti nepieciešama un ir jāaizņemas. Lai aizņemšanās procesu padarītu ātrāku un ērtāku tika izdomāts SMS aizdevums. Aizņemšanas un naudas saņemšanas process neaizņems vairāk ka 20 minūtes.

Kā aizņemties ar SMS palīdzību?

Katra aizdevēja mājas lapā ir norādīta informācija par to, kā aizņemties un kas ir jāraksta. Katram aizdevējam ir savi unikāli dati, kas ir jāievada īsziņā, tāpēc uzreiz pēc reģistrācijas ir tie jāpieraksta. Pieteikšanās īsziņas maksa arī ir norādīta aizdevēja mājas lapā – parasti tā ir standarta īsziņas maksa, bet ir arī tādi aizdevēji, kuriem ir paaugstināta īsziņas maksa.

Aizņemieties prātīgi, kārtīgi izvērtējot visas iespējas atmaksāt aizdevumu.

Šis raksts ir pieejams arī Russian