Esat mēģinājuši aizņemties vairākās kompānijās un Jums atteica kredīta izsniegšanā? Jūsu kredītvēsture ir bojāta un neviens neaizdod naudu? Tā nav problēma, ja Jūsu rīcība ir kāds transporta līdzeklis. Jūs varēsiet aizņemties jebkurā gadījumā, ja Jums ir automašīna, pat ar bojātu kredītvēsturi tas ir iespējams. Auto kredīts ir paredzēts tiem, kam nedod iespēju aizņemties citas kompānijas, dažādu iemeslu dēļ. Tomēr, vienmēr atradīsies tāda kompānija, kura izsniegs nepieciešamo summu.

Aizdevējs Apraksts Uzzināt vairāk
Mogo.lv Mogo.lv Mogo.Lv piedāvā ātru vai arī ilgtermiņa aizdevumu pret Jūsu automobīļa ķīlu. Aizņemties var ikkatrs!

Mogo.lv izsniedz kredītu, kas nav lielāks par 90% no Jūsu automobīļa cenas. Maksimālā summa, ko var izsniegt kompānija ir 15000€. Maksimālais kredīta atmaksas laiks ir 60 mēneši, jeb 5 gadi. Aizņemties var jebkurš kāda automobīļa īpašnieks, kam ir nepieciešama nauda un kurš ir gatavs pārrakstīt savu auto uz kompāniju. Lai saņemtu kredītu nav jāatdod savu transporta līdzekli. Jums tikai ir jāparraksta tā uz Mogo, pēc tam Jūs brīvi varat to lietot. Pēc aizdevuma atmaksas, auto tiek pārrakstīts atpakaļ uz Jūsu vārda.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu no Mogo.Lv, Jūsu auto nedrīskt būt vecāks par 20 gadiem, kā arī tam ir jābūt ar izieto TA (transportlīdzekļa tehnisko apskati). Auto nevar būt līzingā un tam ir jābūt apdrošinātam ar OCTA. Par kredīta saņemšanu būs jāsamaksā tikai 1 cents un vēl 30€ par auto pārrakstīšanu.

Aizņemoties, izvērtējiet visas iespējas atmaksāt. Atcerieties, ka, nespējot atmaksāt aizdevumu, Jūsu auto pāries pie kompānijas Mogo.lv. Lasiet vairāk šeit.

Šis raksts ir pieejams arī Russian