Esi mēģinājis aizņemties vairākās kompānijās, bet visas kompānijas atsakās aizdot Tev naudu, jo esi pārāk jauns? Nepadodies, jo joprojām pastāv iespēja saņemt kredītu no 18 gadiem. Saņemt kredītu ir ļoti viegli un ļoti ātri. Protams kredītus dod ne visiem, un pirms iedot Tev kredītu, tiks pārbaudīta Tava kredītvēsture un maksātspēja. Bet, ja vien Tu esi atbildīgs un atbilsti kreditoru pieprasījumiem, tad Tu vari virzīties pēc aizdevuma pie vairākām kompānijām.

Aizdevējs Apraksts Maksimālā kredīta summa Uzzināt vairāk
Credit24.lv Credit24.lv Credit24.lv piedāvā ilgtermiņa kredītu personām sasniegušam 18 gadu vecumu! 4000 EUR
Mogo.lv Mogo.lv Mogo.Lv piedāvā ātru vai arī ilgtermiņa aizdevumu pret Jūsu automobīļa ķīlu. Aizņemties var ikkatrs! 15000 EUR

Jau kopš 2011. gada ātros kredītus personām jaunākām par 20 gadiem neizdod, tomēr joprojām ir iespēja iegūt kredītu.

Credit24.lv ir viena no nedaudzām kompānijām, kura joprojām aizdod naudu personām jaunākām par 20 gadiem. Ātro kredītu jūs saņemt nevarēsiet, tomēr aizdevuma izmērs un atmaksas termiņš ir krietni lielāks, nekā ātriem aizdevumiem. Credit24.lv piedāvā saņemt līdz pat 3000 eiro, un atmaksāt tos 2 gadu laikā. Kredīta saņemšanai nav nepieciešama ne ķīla, ne apgalvotāja garants. Lai saņemtu kredītu, Jums nedrīkst būt bojāta kredītvēsture, un Jums ir jābūt pastāvīgiem ienākumiem, lai pierādītu, ka Jūs esat maksātspējīgs. Ja Jūs atbilstat prasībām, tad naudu saņemsiet jau dienas laikā.
Iespēju iegūt vēl lielāku naudas summu piedāvā mogo.lv. Mogo.lv ir ļoti uzticīga kompānija, kura piedāvā Jums saņemt kredīta pret mašīna ķīlu. Kredīta izmērs var sasniegt līdz pat 90% no jūsu mašīnas tirgus vērtības un var būt līdz pat 15 000 EUR liels, pie kā, Jūs varēsiet turpināt braukt ar savu mašīnu. Naudu var iegūt jau dienas laikā, un atmaksāt to kaut veselus 72 mēnešus, kas ir veseli 6 gadi. Pēc kredīta pieteikšanas pie Jums atbrauks kurjers, ar visiem nepieciešamiem dokumentiem, un izskaidros Jums, kas ir jādara. Jūs pārrakstīsiet Jūsu transporta līdzekli uz mogo.lv un kļūsiet par mašīnas turētāju. Tomēr nevajag pārdzīvot, jo kad nauda tiks atmaksāta, Jūsu mašīna atkal būs pārrakstīta uz Jūsu vārda.

Šis raksts ir pieejams arī Russian