Kur saņemt ātro kredītu?

Ātro kredītu var saņemt internetā vai arī aizdevēja birojā. Pārsvarā cilvēki lieto internetu, jo tas ir daudz ērtāk. Visu nepieciešamo informāciju Jūs varat atrast katra aizdevēja mājas lapā.

 

Kā saņemt ātro aizdevumu?

Lai saņemtu ātro kredītu, Jums ir jāatbilst noteiktām aizdevēja prasībam – vibiežāk, tas ir vecums, kredītvēsture un, dažreiz, ienākumi. Ātros kredītus izsniedz vairākas kompānijas un katrai no tām ir savas prasības, piemēram, ļoti bieži atšķiras vecums, no kura izsniedz kredītus. Lai saņemtu aizdevumu, Jums ir jābūt pilngadīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam ar nesābojātu kredītvēsturi.

 

Vai var pieteikt patēriņa kredītu internetā?

Jā. Internetā ir iespēja pieteikties un pat saņemt patēriņa kredītu. Maksimālā pieejamā patēriņa kredīta summa ir 10000€ ar atmaksas laiku līdz 5 gadiem.

 

Kā apvienot vairākus kredītus vienā?

Ja gribat aizņemties vairākus kredītus, lai iegūtu lielāku summu, vai jau esat tā izdarījis un nevarat to visu atmaksāt, Jums ir nepieciešams paņemt patēriņa kredītu internetā. Šādā veidā Jūs spēsiet atmaksāt visus parādus un izlīdzināt Jūsu materiālo stāvokli. Pēc tam Jums nāksies dažus mēnešus maksāt nelielas summas, kas ir daudz labāk, nekā maksāt par ātro kredītu pagarināšanu un beigu beigās nokļūt parādnieku sarakstā.

 

Ko darīt, ja nevar izmaksāt kredītu?

Ja Jūs nevarat atgriezt kredīta summu aizdevējam laikā, Jums ir jāpagarina aizdevums līdz laikam, kamēr Jūs to nevarēsiet izdarīt, bet par pagarināšanu ir jāmaksā nauda. Ja atgriezt ir nepieciešams ātrais aizdevums, tad Jūs varat izmantot kādu no ātrajiem bez maksas aizdevumiem, ko piedāvā vairāki aizdevēji. Šādi, Jūs pagarināsiet aizdevuma atmaksas laiku uz mēnesi un pavisam bez maksas. Ja nevarat izmaksāt patēriņa kredītu, tad ir jāņem jauns no citas kompānijas, bet, diezvai, kāda no kompānijām šajā gadījumā Jums to izsniegs. Paliek tikai ātrais bez maksas kredīts, ko var izmantot ka vienu vai divus ikmēneša maksājumus. Bet ir jāatceras, ka pēc mēneša būs jāmaksā gan ikmēneša maksājums par patēriņa kredītu, gan jāatmaksā agrāk paņemto ātro aizdevumu.

 

Kur saņemt kredītu ar bojātu kredītvēsturi?

Ar bojātu kredītvēsturi Jums būs ļoti grūti saņemt kredītu, jo katrs aizdevējs pārbauda to. Lai saņemtu kredītu ar bojātu kredītvēsturi, Jums būs jāieķilā savs īpašums. Šādu kredītu piedāvā Mogo.Lv – tie izsniedz kredītu 90% vērtībā no Jūsu automašīnas. Mogo piedāvā kredītu tikai pret transportlīdzekļa ķīlu. Vairāk informācijas Jūs atradīsiet aizdevēja mājas lapā.

Šis raksts ir pieejams arī Russian